Satsbord
2020-06-03
779228
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SATSABORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, mahogny, mässingslist, höjd ca 53, 60x40 cm
Bruksslitage, senare skruvar