Satsbord

Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SATSABORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, mahogny, mässingslist, höjd ca 53, 60x40 cm

Bruksslitage, senare skruvar

779228

2020-06-03