Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
KIKARE, Mirador, Japan, ca 1970/80-tal, längd ca 32, diameter ca 7 cm, medföljer stativ
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
779239
2020-06-03