Birgit Broms litografi

Birgit Broms litografi
Birgit Broms litografi

Klubbat för:

6 000 SEK

5 000 SEK

BIRGIT BROMS (1924-2008): Skridskoåkare, signerad och numrerad B Broms 11/40, färglitografi, bladmått 57x66 cm

779242

2020-06-03