John Erik Franzén litografi

John Erik Franzén litografi
John Erik Franzén litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): Motorcykel, monogramsignerad, numrerad 211/250, färglitografi, bladmått 53x64 cm

779245

2020-06-03