Lennart Rodhe akvarell

Lennart Rodhe akvarell
Lennart Rodhe akvarell
Lennart Rodhe akvarell
Lennart Rodhe akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, monogramsignerad, daterad 79-01-22, akvarell, bladmått 23x30 cm, oramad

779248

2020-06-03