Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRBETJÄNT, betsad bok, på trissor, detaljer i mässing, Fratelli Reguitti, Italien, 1900-talets andra hälft, märkt, höjd ca 106 cm
Bruksslitage
779255
2020-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här