Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, nattvard, 17/1800-tal, olja på plåt, ca 20x14 cm
Färgbortfall, retuscher
779269
2020-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här