Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTEL DOCKOR, huvudsak 1960-tal, bestående av 7 dockor, bl.a Barbie, Ken, Allan, Skipper, mm, diverse kläder, tillbehör, skor, peruker, 2 st väskor, mm
Skador förekommer
779271
2020-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här