Mattel dockor med tillbehör

Mattel dockor med tillbehör
Mattel dockor med tillbehör
Mattel dockor med tillbehör
Mattel dockor med tillbehör
Mattel dockor med tillbehör
Mattel dockor med tillbehör
Mattel dockor med tillbehör
Mattel dockor med tillbehör
Mattel dockor med tillbehör
Mattel dockor med tillbehör
Mattel dockor med tillbehör
Mattel dockor med tillbehör
Mattel dockor med tillbehör
Mattel dockor med tillbehör
Mattel dockor med tillbehör
Mattel dockor med tillbehör

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTEL DOCKOR, huvudsak 1960-tal, bestående av 7 dockor, bl.a Barbie, Ken, Allan, Skipper, mm, diverse kläder, tillbehör, skor, peruker, 2 st väskor, mm

Skador förekommer

779271

2020-06-05