Bordsarmatur mässing
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BORDSARMATUR, mässing, 1930/40-tal, dekor av träklot, höjd ca 29 cm
Kuntoraportti
Slitage
779273
Päivämäärä:
2020-06-03