Bordsarmatur mässing

Bordsarmatur mässing
Bordsarmatur mässing
Bordsarmatur mässing
Bordsarmatur mässing
Bordsarmatur mässing
Bordsarmatur mässing

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BORDSARMATUR, mässing, 1930/40-tal, dekor av träklot, höjd ca 29 cm

Kuntoraportti

Slitage

779273

Päivämäärä:

2020-06-03