Eda glasbruk skål

Eda glasbruk skål
Eda glasbruk skål
Eda glasbruk skål
Eda glasbruk skål
Eda glasbruk skål
Eda glasbruk skål
Eda glasbruk skål
Eda glasbruk skål

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

EDA GLASBRUK, skål, 1931, röktonad glasmassa med graverad dekor, signerad Eda 31, höjd 12, diameter 24 cm

Repor

779274

2020-06-03