Bokhylla med skåpdel

Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel
Bokhylla med skåpdel

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOKHYLLA, 1939/40-tal, låg modell med skåpdel, med almfanér, höjd ca 70, 127x27 cm

1 nyckel finns att hämta vid utlämningen, bruksslitage, repor och märken

779282

2020-06-05