Spiselhundar ett par England

Spiselhundar ett par England
Spiselhundar ett par England
Spiselhundar ett par England
Spiselhundar ett par England
Spiselhundar ett par England
Spiselhundar ett par England
Spiselhundar ett par England
Spiselhundar ett par England

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

SPISELHUNDAR, 1 par, England, omkring 1900, troligen Beswick, porslin, höjder ca 32 cm

Krackeleringar, spricka, slitage

779286

2020-06-18