Klubbat för:
120 EUR
Utropspris
200 EUR
H. AHTELA (EINAR REUTER) (1881-1968) 2 st akvareller med sommarmotiv, signerade samt daterade 4/7 -55, á 28,5x39,5 cm
779299
2020-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här