H. Ahtela (Einar Reuter) akvareller

Klubbat för:

120 EUR

Utropspris

200 EUR

H. AHTELA (EINAR REUTER) (1881-1968) 2 st akvareller med sommarmotiv, signerade samt daterade 4/7 -55, á 28,5x39,5 cm

779299

2020-06-07