Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
EDWIN JOHN ELLIS (1842-1895): Vid flodbanken, signerad E Ellis, olja på duk uppfodrad på pannå, 47x82 cm
779300
2020-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här