Silveretui

Silveretui
Silveretui
Silveretui
Silveretui
Silveretui
Silveretui
Silveretui
Silveretui

Klubbat för:

220 EUR

Utropspris

150 EUR

SILVERETUI, 10 x 8,5 cm, vikt ca 164 g, Bruno Alexander Nylund, Helsingfors 1919

Gravyr, smärre bucklor och slitage.

779305

2020-06-05