Dörröverstycke 1700-tal

Dörröverstycke 1700-tal
Dörröverstycke 1700-tal
Dörröverstycke 1700-tal
Dörröverstycke 1700-tal

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DÖRRÖVERSTYCKE, 1700-tal, motiv av prakturna, koger, papegoja mm, krönt med bandrosett i förgyllt trä,olja på duk, ca 119x85 cm

Krackelerad, ställvist mindre färgbortfall

779318

2020-06-03