LM Ericsson Rikstelefon

LM Ericsson Rikstelefon
LM Ericsson Rikstelefon
LM Ericsson Rikstelefon
LM Ericsson Rikstelefon
LM Ericsson Rikstelefon
LM Ericsson Rikstelefon
LM Ericsson Rikstelefon
LM Ericsson Rikstelefon
LM Ericsson Rikstelefon
LM Ericsson Rikstelefon
LM Ericsson Rikstelefon
LM Ericsson Rikstelefon

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LM ERICSSON BORDSTELEFON, "Taxen", 1890-tal, svartlackerat järn med förnicklade och litograferade detaljer, märkt LM Ericson Stockholm, höjd ca 30 cm

Brukslitage

779323

2020-06-03