1040 - Leksaksdromedar

1040 - Leksaksdromedar
1040 - Leksaksdromedar
1040 - Leksaksdromedar
1040 - Leksaksdromedar
1040 - Leksaksdromedar
1040 - Leksaksdromedar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEKSAKSDROMEDAR, bemålad papier maché, på träplatta med hjul, 1900-talets första hälft, höjd ca 95, längd 100 cm

Inköpt i Kairo 1900-talets första hälft

Slitage, sprickor / färgbortfall

779324

2020-08-22