Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LEKSAKSDROMEDAR, bemålad papier maché, på träplatta med hjul, 1900-talets första hälft, höjd ca 95, längd 100 cm
Inköpt i Kairo 1900-talets första hälft
Slitage, sprickor / färgbortfall
779324
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här