Stig Nelson
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
STIG NELSON (född 1946): Cheval bleu, signerad och daterad Nelson 95, silkscreen, enligt uppgift 5 exemplar, ca 156x197 cm
Kuntoraportti
779330
Päivämäärä:
2020-06-04