Stig Nelson

Stig Nelson
Stig Nelson
Stig Nelson
Stig Nelson

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

STIG NELSON (född 1946): Cheval bleu, signerad och daterad Nelson 95, silkscreen, enligt uppgift 5 exemplar, ca 156x197 cm

Kuntoraportti

779330

Päivämäärä:

2020-06-04