1042 - Barnspis elektrisk

1042 - Barnspis elektrisk
1042 - Barnspis elektrisk
1042 - Barnspis elektrisk
1042 - Barnspis elektrisk
1042 - Barnspis elektrisk
1042 - Barnspis elektrisk
1042 - Barnspis elektrisk
1042 - Barnspis elektrisk
1042 - Barnspis elektrisk
1042 - Barnspis elektrisk

Såld för:

5 800 SEK

Utropspris

800 SEK

BARNSPIS, emalj, 3 plattor, ugn, märkt Arthur Martin, 1960-tal, höjd 40, 35 x 28 cm

Bruksslitage, något avslag, elen ej kontrollerad, bör ses över, SAV garanterar ej funktionen

779333

2020-08-22