1045 - Oljemålning 1800-tal

1045 - Oljemålning 1800-tal
1045 - Oljemålning 1800-tal
1045 - Oljemålning 1800-tal
1045 - Oljemålning 1800-tal

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), porträtt av den finske överstelöjtnanten Carl Johan Jegerschöld (1740-1818), olja på duk, tidigt 1800-tal, ca 55 x 46cm

779348

2020-08-22