TORSTEN ANDERSSON: Konkret komposition

Såld för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

TORSTEN ANDERSSON (1926-2009): "Konkret komposition", signerad TORSTEN Tidigt 1950-tal, olja på pannå, 17x29 cm

779350

2020-09-13