BENGT LINDSTRÖM: Svartvitt ansikte

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

7 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Svartvitt ansikte, signerad a tergo Bengt Lindström, gouache på papper, ca 77x74 cm

krackelyrer och hanteringsveck, smärre revor

779351

2020-09-13