Klubbat för:
Osåld
Utropspris
7 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Svartvitt ansikte, signerad a tergo Bengt Lindström, gouache på papper, ca 77x74 cm
krackelyrer och hanteringsveck, smärre revor
779351
2020-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här