JÖRGEN MELANTON: Chutki

JÖRGEN MELANTON: Chutki
JÖRGEN MELANTON: Chutki
JÖRGEN MELANTON: Chutki
JÖRGEN MELANTON: Chutki
JÖRGEN MELANTON: Chutki
JÖRGEN MELANTON: Chutki
JÖRGEN MELANTON: Chutki
JÖRGEN MELANTON: Chutki

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JÖRGEN MELANTON (född 1949): Chutki, signerad och daterad JM 97 samt a tergo Jörgen Melanton 97, blandteknik på masonit, 123x95 cm

779352

2020-09-13