Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
0 SEK
TAKLAMPA, 1930-tal, mässing, tre ljuspunkter, justerbar höjd, höjd ca 110-180 cm, diam ca 65 cm
bruksslitage, ej funktionstestad, senare textilklädd kabel
779357
2020-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här