Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOL, rokokostil, fanerad i valnöt, mässingsdetaljer, stoppad sits och rygg med textilklädsel, 1800-talets andra hälft, höjd 98, sitthöjd 46 cm
Bruksspår, senare klädsel
779359
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här