1047 - Stol 1800-tal

1047 - Stol 1800-tal
1047 - Stol 1800-tal
1047 - Stol 1800-tal
1047 - Stol 1800-tal
1047 - Stol 1800-tal
1047 - Stol 1800-tal

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOL, rokokostil, fanerad i valnöt, mässingsdetaljer, stoppad sits och rygg med textilklädsel, 1800-talets andra hälft, höjd 98, sitthöjd 46 cm

Bruksspår, senare klädsel

779359

2020-08-22