Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
REMMARE, 8 st, VINGLAS/ ÖLGLAS, 3 st, SELTERGLAS, 4 st, COCATILGLAS, 4 st, STARKVINSGLAS, 3 st, LIKÖRGLAS, 3 st, 1900-talets försts hälft, bl a Elme Glasbruk, höjd ca 7-13
Smärre nagg
779366
2020-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här