Signe Persson-Melin

Signe Persson-Melin
Signe Persson-Melin
Signe Persson-Melin
Signe Persson-Melin
Signe Persson-Melin
Signe Persson-Melin
Signe Persson-Melin
Signe Persson-Melin
Signe Persson-Melin
Signe Persson-Melin

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIGNE PERSSON-MELIN, burkar med lock, saltglaserat stengods, 1970-tal, producerade av Campos Filhos, Portugal för Diverse Ting, handtag i smide, höjd 11-25 cm

Smärre glasyrnagg

779372

2020-06-07