Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIGNE PERSSON-MELIN, burkar med lock, saltglaserat stengods, 1970-tal, producerade av Campos Filhos, Portugal för Diverse Ting, handtag i smide, höjd 11-25 cm
Smärre glasyrnagg
779372
2020-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här