Räknesnurra Original Odhner Göteborg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

RÄKNESNURRA, 1900-talets första hälft, Aktiebolaget Original Odhner, Göteborg, blålackerad, brickmärkt, längd 30 cm.

Bruksslitage, knopp med tejp, ej funktionstestad,

779373

2020-06-14