Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
RÄKNESNURRA, 1900-talets första hälft, Aktiebolaget Original Odhner, Göteborg, blålackerad, brickmärkt, längd 30 cm.
Bruksslitage, knopp med tejp, ej funktionstestad,
779373
2020-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här