966 - William Watson oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WILLIAM R C WATSON J:r (England, 1831-1921), Home to the Valley Farm, signerad och daterad W R C Watson 1900, olja på duk, ca 37 x 46 cm

Något färgbortfall

779383

2020-08-22