Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
BORD, bestående av stor kopparform med hänklar, 1800-tal, med nutida underrede av massiv furu, höjd ca 74, 68 x 45 cm
Bruksslitage, märken, repor
779388
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här