967 - Bord / brickbord / blombord

Såld för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

BORD, bestående av stor kopparform med hänklar, 1800-tal, med nutida underrede av massiv furu, höjd ca 74, 68 x 45 cm

Bruksslitage, märken, repor

779388

2020-08-22