968 - Vitrinvagn

968 - Vitrinvagn
968 - Vitrinvagn
968 - Vitrinvagn
968 - Vitrinvagn
968 - Vitrinvagn
968 - Vitrinvagn
968 - Vitrinvagn
968 - Vitrinvagn
968 - Vitrinvagn
968 - Vitrinvagn

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINVAGN, mahogny, glas, patinerad mässing, toppen dubblerar som bricka, vitrindelen med utföllbara luckor på varje sida, hjul, tidigt 1900-tal, höjd ca 76, 67 x 44 cm

Bruksslitage

779389

2020-08-22