Sideboard Malmsten
2020-06-03
779395
| Klubbat belopp | 10 500 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CARL MALMSTEN, "Herrgården", sideboard, Bodafors, vitlackerad, höjd ca 96, 150x38,5 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Brukslitage, ytskador