Dalahästar

Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DALAHÄSTAR (9) 4 av de större märkta G A Olsson, Nusnäs samt Erik Pell, Färnäs, Mora, några daterade från 1970-talet, bemålat trä, höjd mellan ca 3-40 cm

Smärre slitage

779398

2020-06-03