Olga Semenova färglitografi

Olga Semenova färglitografi
Olga Semenova färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLGA SEMENOVA (Ryssland, född 1953): "Martini", signerad och daterad Semenova Olga 2002, numrerad 81/190, färglitografi, ca 58x36 cm

779402

2020-06-03