Sigvard Bernadotte Bing & Grondahl "Golden Sun"
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIGVARD BERNADOTTE, BING & GRØNDAHL, 19 delar, "Golden Sun", porslin, dekor av guldkant, nio koppar med fat samt tio assietter.
Bruksslitage, två koppar med nagg samt en assiette med nagg, mestadels andra sortering.
779407
2020-06-14