Skålar glas

Skålar glas
Skålar glas
Skålar glas
Skålar glas
Skålar glas
Skålar glas
Skålar glas
Skålar glas
Skålar glas
Skålar glas

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR samt VAS (5) i glas, Flygsfors och Sea, vasen signerad J Ek, Flygsfors 1985, vasens höjd ca 24 cm

Smärre slitage

779410

2020-06-03