Vicke Lindstrand champagnekylare och shaker
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VICKE LINDSTRAND, "Iced", Orrefors, champagnekylare och shaker, 1930-tal, syrabehandlat klarglas, signerade Orrefors, shakerns höjd 24 cm samt champagnekylarens höjd 19 cm.
Smärre slitage.
779419
2020-06-14