Ölglas 2 + 5 st omkring 1900

Ölglas 2 + 5 st omkring 1900
Ölglas 2 + 5 st omkring 1900
Ölglas 2 + 5 st omkring 1900
Ölglas 2 + 5 st omkring 1900
Ölglas 2 + 5 st omkring 1900
Ölglas 2 + 5 st omkring 1900

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

ÖLGLAS, 2 + 5 st, omkring sekelskiftet 1900, klarglas med randdekor samt olivslipad dekor, höjd ca 14 cm.

Något slitage, ett glas med nagg på foten.

779421

2020-06-14