Ölglas 2 + 5 st omkring 1900
Closed
2020-06-14
779421
| Sold for | 650 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
ÖLGLAS, 2 + 5 st, omkring sekelskiftet 1900, klarglas med randdekor samt olivslipad dekor, höjd ca 14 cm.
Något slitage, ett glas med nagg på foten.