Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
ÖLGLAS, 2 + 5 st, omkring sekelskiftet 1900, klarglas med randdekor samt olivslipad dekor, höjd ca 14 cm.
Något slitage, ett glas med nagg på foten.
779421
2020-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här