970 - Skåp regency

970 - Skåp regency
970 - Skåp regency
970 - Skåp regency
970 - Skåp regency
970 - Skåp regency
970 - Skåp regency

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅP / pottskåp, regency / empire, fanerat i mahogny, konvex lucka, 1800-tal, England, höjd 78, 51 x 44 cm

Bruksslitage, ställvis blekt

779422

2020-08-22