SVEN X:ET ERIXSON: Komposition med urn

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Komposition med urna och växter, signerad och daterad Sven Erixson 23, olja på pannå, 37x36 cm

779423

2020-09-13