Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Komposition med urna och växter, signerad och daterad Sven Erixson 23, olja på pannå, 37x36 cm
779423
2020-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här