Golvspegel "Roulette"

Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

AB NYBROFABRIKEN, "Roulette", golvspegel, Fröseke, 1960-tal, med belysning, höjd ca 169 cm

Lösa listdelar, ytskador

779432

2020-06-04