972 - Reklamskylt Ramlösa

972 - Reklamskylt Ramlösa
972 - Reklamskylt Ramlösa
972 - Reklamskylt Ramlösa
972 - Reklamskylt Ramlösa

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

800 SEK

REKLAMSKYLT, handmålat trä i flaskform, 1900-talets första hälft, höjd ca 97 cm

Proveniens
Ramlösa Brunns park

Bruksspår

779433

2020-08-22