Brio trälok

Brio trälok
Brio trälok
Brio trälok
Brio trälok
Brio trälok
Brio trälok
Brio trälok
Brio trälok

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRIO, trälok, 1900-talets mitt, längd ca 40 cm, höjd ca 26, bredd 26

Bruksslitage

779443

2020-06-04