975 - Möbelbeslag

975 - Möbelbeslag
975 - Möbelbeslag
975 - Möbelbeslag
975 - Möbelbeslag

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÖBELBESLAG, handtag, nyckelskyltar o dyl, ca 100 st, olika metaller, modeller, stilar, ålder och skick, 1800-1900-tal

Varierande slitage

779454

2020-08-22