John Lennon mapp med reproduktioner

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

JOHN LENNON, 12 + 1 reproduktioner i mapp, "John Lennon and Yoko Ono 1969-1980, Hair peace, Bed Peace, printed in the Netherlands by Lindenbaum Amsterdam, 35x49 cm

Blad 1, bokstavsdikt, med solblekning efter pannå, mappen med slitage och skador

779455

2020-06-09