John Lennon mapp med reproduktioner
Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
JOHN LENNON, 12 + 1 reproduktioner i mapp, "John Lennon and Yoko Ono 1969-1980, Hair peace, Bed Peace, printed in the Netherlands by Lindenbaum Amsterdam, 35x49 cm
Blad 1, bokstavsdikt, med solblekning efter pannå, mappen med slitage och skador
779455
2020-06-09