976 - Möbelbeslag

976 - Möbelbeslag
976 - Möbelbeslag
976 - Möbelbeslag
976 - Möbelbeslag

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÖBELBESLAG, dekorelement/ornament, ca 130 st, olika stilar, modeller, metaller, ålder och skick, 1800-/1900-tal

Varierande slitage

779457

2020-08-22