977 - Golvurna Italien

977 - Golvurna Italien
977 - Golvurna Italien
977 - Golvurna Italien
977 - Golvurna Italien
977 - Golvurna Italien
977 - Golvurna Italien
977 - Golvurna Italien
977 - Golvurna Italien
977 - Golvurna Italien
977 - Golvurna Italien

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVURNA, fajans, antikiserande stil, 1900-tal, sannolikt italien, höjd

Bruksspår, smärre glasyrnagg

779461

2020-08-22