Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPELBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i valnöt, konturerad skiva, fasad kant, svängda ben, höjd ca 77, 90x45, utfällt läge 89x90 cm
Smärre ytskador o märken
779462
2020-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här