Spelbord nyrokoko

Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko
Spelbord nyrokoko

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i valnöt, konturerad skiva, fasad kant, svängda ben, höjd ca 77, 90x45, utfällt läge 89x90 cm

Smärre ytskador o märken

779462

2020-06-04